Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Práva naše každodenné (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

keby o jeziskovi pred 1000 rokmi napisali, ze nenavidel pomarance ale miloval pomarancovniky, tak tu dnes illias-type krestania zahlcuju inet smogom o tom, ake su pomarance skodlive pre plet, pre rodinu a pre svetovy mier. a nevahali kvoli tomu ani vyklcovat plantaze. a ked sa niekto ohradi voci iracionalite nenavisti k pomarancom, tak odpovedou je, ze 1. jezis, 2. pomarancovniky su ok, len nesmu rodit pomarance... dlzka trvania iracionality neurcuje jej pravdivostnu hodnotu. a robit moralne usudky na zaklade santenia galilejskeho pastiera koz doveryhodnosti argumentov tiez nepomaha.
pjotr
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Pjotr...

...vy nemáte ani pomarančovníky, ani poranče, ani kozy...a dokonca ani názor.
 

 

Nižšie ho davam. Čo sa týka adoopcii a vychovy detí homosexualmi. Sorry, recenzované štúdie :))
 

 

Adopciou dieťaťa homosexuálmi je porušené právo dieťaťa vyrastať v normálnej rodine , ktorú tvorí muž a žena.
 

 

Akurat ,že to pravo neexistuje a čo čert nechce, ešte aj príklad Kolouchových dvojičiek vychovavaných dvoma ženami poukazuje na neudržateľnosť Tvojich predstáv.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

 

keby aspon tu Bibliu poriadne citali

taky pribeh o Samaritanke - ktora mala mnoho muzov - a ani jeden nebol ten pravy - a Jezis ju neodsudil - ani naznakom - napriklad
 
Hodnoť

Pán Iliaš

Vynikajúci článok.Nenechajte sa odradiť kresťanofóbnymi antiteistami. Oni všetko ofrfľú, ale spája ich neschopnosť argumentovať.Sú ako deti, ktorým ktosi berie hračku.Všimnite si, že faktom z Vášho článku sa vyhýbajú ako Einstein teorii vybuchujúceho vajíčka - Big-Bangu. Tiež pochyboval, než s pokorou uznal prijateľnosť teorie, ktorá zmietla dovtedy platnú ateistickú teoriu večnosti Vesmíru, ktorá vrátila biblický príbeh o stvorení opäť do hry.A navyše jej autorom bol Lemaitre, belgický katolícky kňaz.
 

 

Teda tie tvoje argumenty sú ozaj pevné ako skala... Aj tu v tejto reakcii :) Big-Bang ešte neznamená, že existuje nejaký boh alebo že vesmír bol stvorený len raz a čas plynie od istého bodu.
 

 

Iste, preto sa viere hovorí viera.Je to zatiaľ najspoľahlivejší predpoklad . A zaujímavé, koľké to vedecké teorie sa rozplynuli a Biblia a RKC nemá problém sa vysporiadať s vedou.Komunistickí ateisti opierajúci sa o vedecký ateizmus dokonca bigbang zakázali , lebo Engelsa poslal na smetisko dejín.Veru tak, moderní ateisti radšej klamali ako by mali povedať pravdu.Teoria bigbang nakoniec nebola jediná, čo zakázali.Zakázali aj kybernetiku a genetiku.
Platí aj druhá varianta, tie teorie nevylučujú Boha.
Žiaľ Vám podobný vedu akceptujú len potiaľ, pokiaľ sa jej vysledky dajú použiť na znevažovanie veriacich.Akonáhle veda sa dostane do sporu s ateistickým fanatizmom, začnete sa opierať o fantazmagorie typu HAARP či dokonca tvrdiť, že život nezačína počatím...hehe.
 

 

Neuveriteľne miešaš hrušky s jablkami a podsúvaš mi veci, ktoré som ja nikdy nevyslovil. Ja som ateista. No a čo, nehanbím sa za to. HAARPu a iným konšpiráciám neverím. Čo sa týka Big-Bangu, nebol nikdy zakázaný, bol len podrobený kritike, čas ukázal, že ako teória je veľmi spoľahlivý a stal sa všeobecne uznávaný. Ak by boli ateisti ako fanatickí veriaci, tak doteraz by bigbang odmietali, a mali by stále svojich 7 dní a Adama a Evu. Amen
 

 

Písal som "Vám podobní"... takže jabĺčka s hruškami miešate Vy.A bigbang komunisti nikdy nezakázali?...hm...hm...nie, nie je hanbou byť ateistom, ale zotrvávať v omyle ano.Tu si nájdite niečo o tom, BigBang , je tam upútavka a potom kliknite na pokračovanie článku.Bolo mi cťou Vás vyviesť z omylu.
 

 

Z omylu? Akého, že Big Bang nie je dôkazom existencie stvorenia? Ja to nevyvraciam a ni netvrdím, pretože to sa s istotou nedá napísať. Napísal som: "Big-Bang ešte neznamená, že existuje nejaký boh alebo že vesmír bol stvorený len raz a čas plynie od istého bodu." Ale už mi je to jasné, keď informácie čerpáte z takej stránky. Dobre, každý niečomu veríme. Ale povyšovať to na zákon to už je moc. Vy neveríte HAARpom ani konšpiráciám , a pri tom veríte stránke s čisto kresťanskou tématikou založenou na spôsobe ako obhajovať kresťanstvo v takýchto diskusiách. Ďakujem za diskusiu a uvyvedenie z omylu, vám sa z omylu nikdy dostať nepodarí...
 

 

Usvedčili ste sa z predsudkov.Omyl je dokázateľný a lož vyvrátiteľná.Nie je moja vina, že to neviete.
 

 

:)) vy si len myslíte, že máte v diskusiách prevahu... A to je dobre. Nerád by som zrútil ten váš svet
 

 

Však sa mu už zrútil. Ale presvedčujte jehovistu :)
 

 

To je jehovista? No s pánom Bohom potom :)) Ok, tak ja som už ticho, lebo oni majú na všetko strašne dobré odpovede, s nimi sa nedá argumentačne, to by som sa tomu musel venovať minimálne toľko čo oni. Ja len dúfam, že sa do toho neba dostane. Zaslúži si to...
 

 

Tu vyššie píšuci pjotr rozbil argumentačne článok Bednara o adoptovaní detí hopmosexualmi, ma to písať stále ?
http://www.sme.sk/diskusie/116...
 

 

Pjotr si akurát vybil zuby na veľkom súste.Adopciou detí homosexuálmi sú porušené práva dieťaťa vyrastať v úplnej normálnej rodine. Pre neznalých upresním, že rodinu tvorí muž a žena, nie muž a muž , alebo muž a kôň.
 

 

Si aj za to, aby deti, ktore toto pravo bohuzial vyuzivat nemozu (napr rodicia su rozvedeni, rodic je vdovec, ci slobodna matka a pod) aby dieta bolo odbrate a pridelene 'uplnej, normalnej rodine'?
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Najčítanejšie


 1. Adam Nochta: Ľuboš Blaha, ban-sexuál 6 926
 2. Peter Kollega: Som zločinec a nechcem aby ma riešila Ficova kurtizána a Čižnár-Gašparovičovi protežanti 1 964
 3. Peter Kollega: Papalášstvo od Mečiara po Beblavého 1 507
 4. Pavel Sibyla: Ako sa znásilňujú štatistiky nezamestnanosti za Matoviča 1 341
 5. Martin Greguš: Rozšírenie uhoľnej bane Turów - otvorená výzva ministrovi Jánovi Budajovi: STOP 807
 6. Adam Puškár: Obec Marianka varuje Stupavu pred výstavbou projektu Habánky 743
 7. Mišo Šesták: Ako známy rómsky muzikant zhudobnil vypálenie Lučenca ruskou armádou 743
 8. Stanislav Martinčko: Excelentný Rašiho plán na Koronu! 616
 9. Jozef Sitko: Ficov zákon o teple „okradol“ veľa domácností 593
 10. Dominika Dongova: Kňaz, jeho slová a ja.. 544

Rebríčky článkov


 1. Radoslav Žilinský: Zimný oddych na 1000 rôznych spôsobov
 2. Július Kovács: Páni čitatelie a blogeri celé to tu v SME zapácha hoci Haščákom a Martinom Borguľom
 3. Naďa Mitanová: Neodoslané listy, pozabudnuté sny, záhrady zarastené burinou...
 4. Stanislav Martinčko: Excelentný Rašiho plán na Koronu!
 5. Olívia Lacenová: Bitcoin si razí cestu nahor. Prekonal trojročné maximá
 6. Peter Biščo: Pán premiér, je nevyhnutné odložiť plienky a ...
 7. Nikola Ivanov: 10 častých chýb pri investovaní
 8. Peter Žiak: Mao-Tovič - za 9 mesiacov tam, kde Fico za 12 rokov ...
 9. Miroslav Binčík: Deti, kto sa nezmestí na javisko, pôjde do sakristie
 10. Dušan Seberíni: Bájka o besnom kocúrovi


Už ste čítali?